Don Giovanni Hotel Prague - Ubytování v Praze

CZ  | EN

Kontakty O NÁS


Adresa:

Don Giovanni Hotel Prague ****

Vinohradská 157a
130 20 Praha

GPS: 50.078716, 14.475773


Recepce
tel.: +420 267 031 111
fax: +420 267 036 717
email: reception@hotelgiovanni.cz

 

Recepce Venus Spa & Wellness
tel: +420 601 158 520
email: info@hotelgiovanni-spa.cz

 

Rezervační odděleni
tel.: +420 267 031 604
email: reservations@hotelgiovanni.cz

 

Obchodní & Marketingové oddělení
tel.: +420 267 031 573
email: as@hotelgiovanni.cz

 

Kongresové oddělení:
tel.: +420 267 031 585
email: martina.jaklova@hotelgiovanni.cz

 

Korporátní odděleni
tel.: +420 267 031 601
email: denis.andrle@hotelgiovanni.cz

 

Fakturační oddělení
tel: +420 267 031 426
fakturace@hotelgiovanni.cz

 


GDPR »

Mapa

Čtyřhvězdičkový Don Giovanni Hotel Prague je umístěný na pražských Vinohradech, vtěsné blízkosti centra města. Hotel má výbornou dopravní dostupnost (přímo u stanice metra Želivského a zastávek tramvají i autobusů). Do historického centra města se dostanete do 10 minut jakýmkoli dopravním prostředkem. Moderní hotel postavený v roce 1995 je pojmenovaný podle slavné Mozartovy opery Don Giovanni. V těsné blízkosti hotelu je jedna z největších nákupních galerií v Praze''Atrium Flora''. Hotel nabízí 411 prostorných klimatizovaných pokojů, většina z nich umožňuje výjimečné výhledy na panorama Prahy. Don Giovanni Hotel Prague provozuje 5 restaurací a barů (restaurace Allegretto, Teatro I a Teatro II, lobby bar Amadeus a Executivní Lounge se střešní terasou ve 12. patře).

Hotel má k dispozici jednu z největších konferenčních kapacit v Praze. Konferenční sály a salonky mají denní světlo a přímý vstup na hotelovou terasu. Ve 12. patře je pro hotelové hosty moderní 'Spa Centrum''. Mezi další služby hotelu patří kadeřnictví, obchod se suvenýry, concierge, sekretářské služby, internetové centrum, garážové parkování a služby portýra.

Jak se k nám dostat


Ze severu

Dálnice ze směru Drážďany / Teplice, E55:
Jeďte po E 55 až do Prahy a pokračujte ve směru do centra. Projedete hlavní ulicí V Holešovičkách a pokračujte rovně ulicí Argentinskou. Odbočte doprava do ulice Wilsonovy. Pak jeďte podle ukazatelů k hotelu Don Giovanni Hotel Prague Praha a projedete kolem hlavního nádraží a Státní opery, které uvidíte po levé straně. Za Státní operou odbočte doleva směrem na Vinohrady a po této ulici jeďte 2 km. Hotel se nyní nachází přímo před Vámi, vchod najdete na levé straně.

Z jihu

Dálnice ze směru Vídeň / Brno, E50, E55, E65:
Pokračujte po magistrále směrem do centra
Pojedete ulicí Brněnskou, napravo uvidíte velké administrativní budovy
Pokračujte rovně směrem do centra, stále po magistrále – ulici 5. května
Po pravé straně uvidíte vysokou budovu, pokračujte přímo a přejeďte přes most
Pak jeďte podle ukazatelů k hotelu Don Giovanni Hotel Prague)
Pokračujte stále rovně směrem do centra
Nalevo uvidíte Národní muzeum, zde na velké křižovatce odbočíte doprava
Jste na Vinohradské ulici, pokračujte po ní asi 2 km
Hotel se objeví před Vámi

Příjezd od letiště

Letiště Praha Ruzyně
Na letišti nastupte do autobusu č. 119 a jeďte do stanice „Nádraží Veleslavín“, je to konečná stanice. Přestupte na metro, trasa A. Pojedete ve směru „Depo Hostivař“. Vystoupíte na stanici „Želivského“ (10. stanice). Náš hotel se nachází hned vedle východu z metra.

Příjezd osobním autem

České dopravní předpisy jsou téměř identické s předpisy platnými v jiných evropských zemích. V České republice se jezdí vpravo, musíte mít zapnutý bezpečnostní pás a světla rozsvícená i ve dne. Požívání alkoholu před jízdou a při jízdě je přísně zakázáno. Rychlost je omezena na 50 km/h v obcích, na 90 km/h na silnicích mimo obce a na 130 km/h na dálnicích. Za použití dálnic se platí poplatek ve formě dálničních známek; ty je možné koupit na hraničních přechodech, čerpacích stanicích a na poštách. Směr cesty je možné zjistit např. na adrese www.map24.com. Hotel ma 200 parkovacích garážnich míst, jsou hlídáne 24/7 security a kamerovým systémem. Cena je 540 CZK(20€)/ den. Rezervace není nutná.

Příjezd vlakem

Hlavní nádraží
Z vlakového nádraží jeďte metrem do stanice Muzeum (je na červené trase C). Ve stanici Muzeum přestoupíte na zelenou trasu A. Odtud pojedete do stanice Želivského (4. stanice), kde vystoupíte. Náš hotel se nachází hned vedle východu z metra.

Letiště Václava Havla Praha
Kód letiště: PRG     Vzdálenosti: 20 km      Světová strana: SE